GEOMETRIA ZAWIESZENIA

ZAWIESZENIA I UKŁADY KIEROWNICZE

Gdy pojazd niewłaściwie zachowuje się na drodze, ściąga lub jest niestabliny, gdy słychać stukanie w zawieszeniu - to znaczy, że jakiś element zawieszenia lub układu kierowniczego uległ awarii i może nawet zagrażać bezpieczeństwu.


Specjalizujemy się w geometrii zawieszenia od ponad 30 lat zatem wszelkie naprawy układu zawieszenia lub kierowniczego wykonujemy na najwyższym poziomie jakości.
Posiadamy odpowiednie narzędzia w postaci ściągaczy, niezbędne do prawidłowej wymiany niektórych elementów. Pozwala to unikać ich uszkadzania już na etapie montażu, przed każdą naprawą dokonujemy kontroli całego zawieszenia, co pozwala na wykonywanie napraw kompletnych. Dbamy o to by stosować silentblocki o tej samej sprężystości na jedej osi. Ponadto każda naprawa zawieszenia mająca wpływ na ustawienie kąta nachylenia koła lub zbieżności jest zakończona pomiarem i regulacją geometrii zawieszenia.


Dzięki kompleksowemu podejściu do kwestii napraw zawieszenia uzyskujemy pewność, że pojazd będzie właściwie i bezpiecznie zachowywał się na drodze oraz, że opony będą zużywać się równomiernie co uchroni właściciela pojazdu do nierównomiernego zużycia opon gdyż to może spowodować powstanie pomiędzy oponami różnic w oporach toczenia i objawiać się "ściąganiem" pojazdu. Ma to istotny wpływ nie tylko na komfort jazdy ale też ogólnie na koszty związane z eksploatacją pojazdu gdyż pozwala wydłużyć okres użytkowania opon pojazdu.


Nasze doświadczenie w tej dziedzinie oraz kompleksowe wyposażenie gwarantują przeprowadzenie naprawy wysokiej jakości.

Cennik geometrii zawieszenia

Geometria zawieszenia w ramach kompletnego pomiaru osi przedniej  - 290 zł

Geometria zawieszenia w ramach komplentego pomairu obu osi          - 390 zł

Geometria zawieszenia w ramach komplentego pomairu obu osi w pojazdach z kategorii SuperCar lub zawieszeniach złożónych wg. czasów serwisowych

Projektowanie stron internetowych - sitepromotor