HAMULCE ABS

HAMULCE/ABS

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych włącznie z naprawami systemu ABS. Jeżeli potrzebujesz wymienić klocki lub szczęki hamulcowe gwarantujemy profesjonalną usługę z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Jeżeli chcesz dokonać naprawy możliwie najniższym kosztem doradzimy w doborze produktów będących kompromisem pomiędzy ceną a jakością.

Świecąca się kontrolka systemu ABS na desce rozdzielczej jest sygnałem, że system zapobiegający blokowaniu się kół jest nieaktywny. To znaczy nie działa. Jest to usterka, której nie można lekceważyć gdyż posiada istotny wpłyn na bezpieczeństwo zarówno Twoje oraz pozostałych pasażerów pojazdu. Jesteśmy w stanie sprawnie zdiagnozować przyczynę awarii układu ABS oraz dokonać jego naprawy.

Ważnym elementem hydraulicznego układu hamulcowego jest płyn. Płyn, kótry się zużywa a który ma wpływ na bezpieczeństwo i siłę hamowania. W ramach czynności przeglądowych wykonujemy test temeperatury wżenia płynu który w przypadku osiągnięcia 200'C kwalifikuje się do wymiany. Nowy płyn posiada temperaturę wrzenia na pozimie 280'C. Zazwyczaj producenci zalecają wymianę płynu hamulcowego co dwa lata. Dla układów z płynem DOT-4 oferujemy wymianę wraz z płynem wcenie 250 zł.

W celu uzyskania wyceny naprawy układu hamulcowego w postaci wymiany klocków lub tarcz hamulcowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez zakładkę WYCENA USŁUGI.

Wyceny napraw układu ABS lub kontroli trakcji możemy dokonać jedynie na miejscu po przeprowadzeniu czynności diagnostycznych. W tym celu zapraszamy do naszego warsztatu.

 

Projektowanie stron internetowych - sitepromotor