MECHANIKA

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych napraw mechanicznych. Zarówno tych drobnych jak i zaawansowanych. Jeżeli silnik przegrzewa się lub niedogrzewa, jeżeli pojawiają się wycieki, jeżeli doszło do zerwania rozrządu lub silnik nie posiada właściwego sprężania, jeżeli występują problemy z uruchomieniem bądź jakiekolwiek problemy z pracą silnika, jeżeli do kabiny kierowcy przedostają się spaliny to jesteśmy właściwą firmą, której możesz powierzyć swój pojazd.

Jeżeli szukasz warsztatu, któremu chciałbyś powierzyć wymianę silnika rónież świadczymy takie usługi. Dysponujemy w tym celu odpowiednim wyposazeniem.

Posiadamy karty techniczne do większości silników, dzięki czemu naprawy przeprowadzane w naszej firmie są wykonywane w sposób profesjonalny, zgodnie z zasadmi sztuki oraz z zaleceniami producenta pojazdu.

Wyceny napraw mechanicznych oraz napraw jednostek napędowych dokonujemy na miejscu po uprzednim przeprowadzeniu stosowynych czynności diagnostycznych. Czynności diagnostyczne wykonujemy odpłatnie. W celu dokonania wyceny naprawy mechanicznej zapraszamy do naszego warsztatu.

 

Stawka za naprawy mechaniczne wynosi 205 zł / RBH

Projektowanie stron internetowych - sitepromotor