SPRZĘGŁA ROZRZĄDY

ROZRZĄDY

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wymiany układów rozrzadu. Posiadamy profesjonalne nażędzia i dane techniczne pozwalające na wymianę rozrządu w większości pojazdów również pojazdów z grupy supercar.

Dysponujemy w ramach posiadanego wyposażenia narzędziami specjalistycznymi oraz danymi technicznymi które pozwalają na prawidłowe przeprowadzenia takiej naprawy oraz prawidłowe ustawienie faz rozrządu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zapleczu technicznemu mamy pewność, że wymiana ukadu rozrządu zostanie przeprowadzona profesjonalnie zapewniając bezawaryjną pracę układu rozrządu w okresie przewidzianym przez producenta.

Koszt wymiany rozrządu określany jest indywidualnie i zależy od konkretnego modelu auta. W celu dokonania szczegółowej wyceny zap

raszamy do kontaktu telefonicznego lub do skożystania z formularza pod zakładką WYCENA USŁUGI.

 

_______________________________________________________________

 

 

SPRZĘGŁA

Sprzęgło wraz kołem dwumasowym jako element przekazywania momentu obrotowego jest mechanizmem podlegający zużyciu i gdy do tego dojdzie dalsza 

 

eksploatacja pojazdu staje się niemożliwa. Warto podczas przeglądów eksploatacyjnych poddać ocenie stan sprzęgła i dokonać jego wymiany zanim dlasza jazda stanie się niemożliwa. Jest wiele symptomów, które pozwalają okreslić istnienie konieczności wymiany sprzegła. Konieczność wymiany sprzęgła sygnalizują takie objawy jak ciężko pracujący pedał sprzegła, ślizganie się tarczy sprzęgła, niepełne wysprzęglanie lub hałas związany z pracą sprzęgła. Możemy zapewnić profesjonalną wymianę sprzęgła dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz dyponowaniu niezbędnym wyposażeniem.

Koszt wymiany sprzęgła określany jest indywidualnie i zależy od konkretnego modelu auta. W celu dokonania szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do skożystania z formularza pod zakładką WYCENA USŁUGI.

Projektowanie stron internetowych - sitepromotor